DIYAGNOZ
Bosch Car Service'imizde standart donanım olarak bulunan Bosch test cihazları ile fren sistemleri, motor, konfor elektroniği ve hava yastığı gibi sistemler test edilebilmekte ve bakım-kontrolleri yapılabilmektedir. Bosch ESI[tronic] yazılımıyla teknik olarak uygun şart ve talimatlar ile desteklenen servisimiz size en doğru hizmeti sunmaktadır.

Gerek test cihazı,gerekse uzman eğitimli personeliyle Bosch Car Service'imiz her zaman size doğru hizmeti ve doğru çözümü sunar.

Çevreye ve kendinize vermiş olduğunuz önem, hayatınızın önemli bir parçası olan araçlarınız için de vazgeçilmez bir unsurdur. Aracınıza doğru hizmetin verildiğinden emin olmak ve tecrübeli, ne yaptığını bilen bir personel tarafından hizmet alabilmek bilinçli araç kullanıcıları için bir zorunluluktur. Diyagnoz konsepti altında Bosch Car Service'imizde Bosch test cihazları ile yapılan testler, sizlere rapor olarak sunulabilmekte ve yapılan işlemlerin doğruluğu açısından sizlere güven vermeyi amaçlamaktadır.

MOTOR MEKANİK
Bosch Car Service olarak aracınızın tüm mekanik parçalarına hizmet verebilecek ve özel olarak eğitilmiş uzman personele sahibiz. Fren sistemlerinden amortisörlere, filtrelerden lastik kontrollerine kadar tüm motor mekanik sistemlerinizin bakımını en modern test cihazlarını kullanarak gerçekleştirebilir. Ayrıca, aracınızın tüm teknik verilerine ESI[tronic] yazılımı vasıtasıyla ulaşarak servisini verebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak aracınız için gerekli tüm mekanik parçaları da ilk donanım kalitesinde Bosch Car Service'imizden elde edebilirsiniz.

ELEKTRİK-ELEKTRONİK
Araç teknolojisi geliştikçe, araç içerisinde kullanılan elektronik sistemlerde sürekli olarak gelişmektedir. Gittikçe bakımı farklılaşan ve zorlaşan bu sistemler uzman personel tarafından onarılmalıdır. Sürekli olarak bu sistemler üzerinde merkezi eğitimlere tabi tutulan Bosch Car Service'imiz güncel teknolojiyi de kullanarak aracınızın her türlü elektronik sistemini çözebilir ve size en kaliteli desteği verebilirler.

Bosch Car Service'imizde, aracınızdaki aküden alternatöre, far sisteminden lamba sensörüne, marş motorundan elektronik olarak yönetilen püskürtme sistemlerine kadar tüm elektronik sistemler için servis alabilirsiniz.

ENJEKSİYON SİSTEMLERİ
Bosch püskürtme sistemlerinde otomotiv yedek parça sektörünün lider ve yenilikçi bir firmasıdır. Bu nedenle çoğu önde gelen büyük araç üreticileri Bosch Enjeksiyon Sistemlerini ilk donanım malzemesi olarak tercih etmektedir. Püskürtme sistemlerinde önderliği, sürekli gelişim ve yüksek ürün kalitesi Bosch'u bu alanda lider bir firma konumuna getirmiştir.

Gerek benzin gerekse dizel püskürtme sistemlerinin bakım ve tamirinde Servisimiz en güvenilir uzmanınız olacaktır. İlk donanım tecrübesini ve ürün bilgisini test cihazlarıyla da birleştiren Bosch Car Service'miz,yakıt yönetimi sisteminizi en iyi şekilde hizmet verebilecek düzeye getirecektir.

FREN SİSTEMLERİ
Bosch fren sistemleri yolcuların emniyetini sağlamakla birlikte sürüş güvenliğini de arttırır. Özellikle fren sistemlerinde gelişen yeni teknolojilere hizmet verebilmek uzmanlık gerektirmektedir. Bugün, Bosch Car Service'imiz sürüş güvenliği konusunda en önde gelen ABS, ASR, ESP gibi fren teknolojilerine de hizmet vermektedir.

Bosch Car Service'imizde fren sistemlerinizi sürekli kontrol ettirerek, fren sisteminizin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar ve aracınızı güvenli mesafelerde durdurabilirsiniz.

KONFOR ELEKTRONİĞİ
Navigasyon sistemleri, araç oto teypleri ya da Auto HiFi gibi en yeni teknolojilerle mi ilgileniyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Blaupunkt ürünleri sayesinde tüm bu yeni teknolojilere ulaşmanız mümkün. Tüm bu akıllı sistemlerin montajlarında Bosch Car Service'imizden destek alabilirsiniz. Araç multimedya sistemlerinin montajı ve donatımı, yüksek bilgi ve tecrübe gerektirdiğinden, Bosch Car Service'imizde en doğru adreste sayılırsınız.

Geri sürüşünün oldukça elverişsiz olduğu aero-dinamik dizaynlı otomobillerde park esnasında küçük fakat pahalı hasarlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda Bosch Park Pilot sizin altıncı hissiniz olacaktır. Gün içerisinde ister geri park halinde isterse herhangi bir park durumunda Bosch Park Pilot yardımıyla pahalıya mal olacak hasarları önleyebilirsiniz. Bosch park pilot sistemlerini de Bosch Car Service'imizden satın alabilir ve montajını yaptırabilirsiniz.

ARAÇ KLİMA SİSTEMLERİ
Soğuk kış aylarında aracınızda ısınmaya, sıcak yaz aylarında ise serinliği hissetmeye ihtiyacınız olacaktır. Aracınızın ısıtma soğutma sistemlerine doğru bakımı gerçekleştirerek size bu imkanı sağlıyoruz. Özellikle klima bakımlarında doğru gaz kombinasyonlarının gerçekleştirilmesi ve sisteminizin uzun vadede sıkıntı yaratabilecek bakterilerden temizlenmesi Bosch Car Service'imizin uzman personeli tarafından mümkün kılınmaktadır.

BOYA VE KAPORTA